Kelly Clarkson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelly Clarkson

Serbian Kelly Clarkson forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Detaljno o vama

Ići dole 
+6
Ana_Emo_Child
ndma11
*Bella*
Anahi
Wlajky
~Fairy Dust~
10 posters
AutorPoruka
~Fairy Dust~
Admin
~Fairy Dust~


Broj poruka : 76
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Vrsac

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Apr 19, 2009 11:50 am

Napišite sve što je potrebno da bismo vas super upoznali.Nemojte biti lenji i detaljno vas opišite Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://kellyclarkson-serbia.serbianforum.info
Wlajky
Starter
Starter
Wlajky


Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 30

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Apr 19, 2009 3:31 pm

Ja sam Vlada...Iz Kg-a
'93 sam
Obozavam Kelly (:
I tako to xD
pozz
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Dust~
Admin
~Fairy Dust~


Broj poruka : 76
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Vrsac

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Apr 19, 2009 3:37 pm

Heey!
Welcooome Wink
Budi redovan i sakupi puno postova!
Nazad na vrh Ići dole
https://kellyclarkson-serbia.serbianforum.info
Wlajky
Starter
Starter
Wlajky


Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 30

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Apr 19, 2009 3:38 pm

Hvala
hocu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anahi
Starter
Starter
Anahi


Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.04.2009

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyUto Apr 21, 2009 7:59 pm

Cao ja sam Marijana volim RBD a najvise Anahi.Na forum me je doveo Vlada (Wlajky).Ako vas nesto zanima pitajte
Nazad na vrh Ići dole
Wlajky
Starter
Starter
Wlajky


Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 30

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyUto Apr 21, 2009 8:55 pm

Hvala sto si se regovala
Uzivaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Dust~
Admin
~Fairy Dust~


Broj poruka : 76
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Vrsac

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySre Apr 22, 2009 8:12 pm

Welcome honey! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://kellyclarkson-serbia.serbianforum.info
*Bella*
Member
Member
*Bella*


Broj poruka : 75
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 27

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyUto Apr 28, 2009 11:15 pm

Pa...ja sam Sol Smile zivim u Beogradu....hmm volim da slusam od muzike Demi Lovato,Britney,Pink,Avril,Kelly,Bon Jovi,Justin...tako...a od domaceg Anu Masulovic i Natasu Bekvalac ponekad...mozda i malo repa...Marchelo najcesce Wink...
od predmeta u skoli volim engleski najvise SmileSmileSmile....ne volim (mrziiiiim) istoriju...i tehnicko...
veeeliki sam zavisnik od interneta Wink...ugl visim na facebook-u,ali sad sam pocela da se vucem i po forumima,pa manje svracam na face Smile...
i ooomiljeni TV program mi je fox life..oooboozavam skoro sve serije odande Smile
pa...raspolozena sam za nova on-line prijateljstva Smile...a sad odoh malo na facebook Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Dust~
Admin
~Fairy Dust~


Broj poruka : 76
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Vrsac

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySre Apr 29, 2009 12:01 am

hihi
Slichna interesovanja kao ja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://kellyclarkson-serbia.serbianforum.info
ndma11
Starter
Starter
ndma11


Broj poruka : 30
Datum upisa : 28.04.2009

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySre Apr 29, 2009 12:05 am

~Fairy Dust~ ::
hihi
Slichna interesovanja kao ja Very Happy

Takođe, uglavnom to što je ona rekla može važiti i za mene....
Nazad na vrh Ići dole
*Bella*
Member
Member
*Bella*


Broj poruka : 75
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 27

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySre Apr 29, 2009 12:08 am

Very Happy...drago mi je (zbog slicnih interesovanja Wink)
Nazad na vrh Ići dole
Ana_Emo_Child
Starter
Starter



Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.04.2009

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySre Apr 29, 2009 12:18 pm

Neam pojma shta da kazhem...
Obozhawam Linkin Park,30 STM,Alesana,Jeffree Stara i josh mng
Nazad na vrh Ići dole
Katja Dmy
Member
Member
Katja Dmy


Broj poruka : 76
Datum upisa : 01.05.2009
Godina : 27
Lokacija : In La La Land ;))

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySub Maj 02, 2009 11:55 pm

Hmm...Ja sam Katarina '96 god sam,volim (obozavam) muziku-najcesce stranu,ali me je Sofija pomalo navukla i na rep xD Ali to slusam samo kad mi neko pusti...ono...nisam zaludjena xD Jedina rep pesma koju sama pustim je Marchelo-Jedan...stvarno divna pesma Very Happy Najvise volim Demi Lovato. Ovo Dmy je od Demi nego samo Dm je bilo glupo pa sam dodala y xD Volim da slusam i Taylor Swift,Britney,Kelly,Sugababe,JB,PCD & co.
Stv dugo nisam bila na forumima,ali now i am back...in black Cool (sala lol!)
Ugl sam pre foruma visila na face-u i you tube-u,a sada visim na forumima i you tube-u,a na face svakako odlazim cesto,ali se ne zadrzavam puno. I My Space je cool,ali nznm nikog od mojih prijatelja ko je na space-u,pa ne idem cesto tamo...
Volim ples i nesto kao polu gimnastika-polu ples,zato sto znam neke stvari iz gimnastike...ali ne sve xD

P.S. Jedva cekam da se re-upisem na ples...Msm nznm sta vise da kazem xD
Nazad na vrh Ići dole
*Tacy*
Starter
Starter
*Tacy*


Broj poruka : 46
Datum upisa : 01.05.2009

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Maj 03, 2009 1:01 pm

Hm, ja sam Tamara, '96 sam godiste, iz Beograda sam...Moje bff su Katja Dmy i *Bella*, ali i Tea, ali ona nije na forumu..Volim da slusam pop ali i rock ponekad. Obozavam Britney, ali volim i Kelly, Taylor, Justina i slicno. U slobodno vreme obicno sam napolju ili citam, gledam TV, visim na netu... Smile Kad je vec Katja pomenula, da kazem da ja idem na ples (hip-hop, dzez, show dance..) zajedno sa Bellom... Very Happy
Pa, msm da je to-to..ne znam sta vise da vam kazem tako da..xD
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Dust~
Admin
~Fairy Dust~


Broj poruka : 76
Datum upisa : 19.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Vrsac

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Maj 03, 2009 1:28 pm

Bash lepo shto idete na show dance. Ja sam ishla i necu da se hvalim,ali bila sam dobra Very Happy
Pa ovaako:
Ja sam Jovana,95 god.,iz Vrshca,treniram odbojku,imam puuno drugarica i drugova. Obozavam Kelly i Britney od pevachica. A od glumica- Blake Lively. Najj serija:90210 i GG. Znachi bez njih ne bih mogla da zivim. Obozavam forume,pre sam volela RBD,volim BRAVO chasopis. Imam mladju sestru i ochekujem batu ili seku. Volim da chitam knjige i da vozim bajs. Volim da jedem,ali sam uzasno tanka i svi mi govore da vishe jedem. lol!
I taako. Bez neta,biblioteke i mojih omiljenih serija ne bih mogla da zivim. A,da i bez sladoleda,obozavam ga.
Nazad na vrh Ići dole
https://kellyclarkson-serbia.serbianforum.info
Katja Dmy
Member
Member
Katja Dmy


Broj poruka : 76
Datum upisa : 01.05.2009
Godina : 27
Lokacija : In La La Land ;))

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyNed Maj 03, 2009 10:40 pm

*Tacy* ::
Hm, ja sam Tamara, '96 sam godiste, iz Beograda sam...Moje bff su Katja Dmy i *Bella*, ali i Tea, ali ona nije na forumu..Volim da slusam pop ali i rock ponekad. Obozavam Britney, ali volim i Kelly, Taylor, Justina i slicno. U slobodno vreme obicno sam napolju ili citam, gledam TV, visim na netu... Smile Kad je vec Katja pomenula, da kazem da ja idem na ples (hip-hop, dzez, show dance..) zajedno sa Bellom... Very Happy
Pa, msm da je to-to..ne znam sta vise da vam kazem tako da..xD

zaboravila si da kazes da cu vam se pridruziti Razz
Nazad na vrh Ići dole
*Tacy*
Starter
Starter
*Tacy*


Broj poruka : 46
Datum upisa : 01.05.2009

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyPon Maj 04, 2009 1:56 pm

Hh..pa dobro..zaboravila sam..
I Katja ce nam se pridruziti!xD
Nazad na vrh Ići dole
*Sladja*
Starter
Starter
*Sladja*


Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.06.2009
Godina : 27
Lokacija : Moja soba(trenutno)

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptyUto Jun 23, 2009 7:28 pm

Ja sam Sladja..96 sam god..iz Leskovca sam...sve sto vas zanima pitajte!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sweiswasta.tk
PerfectEnemy>33
Starter
Starter
PerfectEnemy>33


Broj poruka : 25
Datum upisa : 24.06.2009
Godina : 29

Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama EmptySre Jun 24, 2009 10:22 am

Ja sam Belma(Bella)
imam 15 god.Od muzike volim rock i hip hop(chudna kombinacija)
omiljeni pjevaci/ce:2pac,Bon jovi,Aaliyah,Ciara,Cassie,Amy lee...
i omiljeni bendovi:N*E*R*D*,t.A.t.U,The Veronicas,Evanscence...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Detaljno o vama Empty
PočaljiNaslov: Re: Detaljno o vama   Detaljno o vama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Detaljno o vama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kelly Clarkson :: Dobrodošli :: Predstavljanje-
Skoči na: